Андрій Слюсарчук, відомий як «Доктор Пі», кілька днів тому здійснив спробу самогубства у СІЗО, прийнявши речовину невідомого походження та три дні був без свідомості.

Зараз він перебуває у комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, передає ІА Корупція Інфо.

Речник управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області Мирослав Демків розповів ZAXID.NET, що спробу отруєння він здійснив ще 31 січня в післяобідню пору у власній камері.

«На місце події прибув фельдшер, надав йому медичну допомогу, але, враховуючи те, що він перебував без свідомості, не реагував на зовнішні подразники, мав дуже низький тиск, його перевели у лікувальний заклад на території СІЗО», – повідомив речник обласної пенітенціарної служби.

Після реабілітаційних заходів стан засудженого вдалося стабілізувати. Однак до свідомості він не приходив, тому було прийнято рішення перевести його із території слідчого ізолятора у міську лікарню. Тому на наступний день після огляду лікаря-реаніматолога його перевели у лікарню за межі СІЗО, де він і досі перебуває під охороною.«Вчора він прийшов до свідомості. Зараз його стан стабільний, середньої важкості. Але поки що питання про його повернення назад у СІЗО не вирішене, бо йому проводять певні обстеження», – зазначив Демків.

У СІЗО припускають, що це була спроба самогубства.

Наразі походження речовини, якою отруївся засуджений, невідоме. Також нема інформації про те, яким чином вона опинилася у камері. Однак, за словами Мирослава Демківа, Слюсарчука возять на судові засідання, крім того, до нього приходять адвокати. Тому він не відкидає того, що вони могли передати йому цю речовину.

У лікарні швидкої медичної допомоги  підтвердили, що такий пацієнт справді перебуває у них на лікуванні, однак детальнішу інформацію надавати відмовились, посилаючись на законодавство, яке забороняє розголошувати персональні дані.

 ‡агрузка...