Американська компанія змінила плани щодо видобутку сланцевого газу на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська області).

Цю інформацію підтвердив заступник глави адміністрації Президента Валерій Чалий на брифінгу 15-го грудня.

«На сьогодні багато проектів, які раніше було підписано, дійсно потрапило в доволі складну ситуацію. Зокрема, на Донбасі є проблеми, які дуже складно подолати за короткий період. Такі сигнали є. Ми навіть сьогодні розглядали це питання. Я думаю, що буде ще проведено роботу для того, щоб максимально утримувати й інвестиційні проекти, й інфраструктурні, в енергетичній сфері… В принципі, сигнали ми знаємо, ми працюємо над цим»,– сказав Чалий, відповідаючи на запитання журналістів, чи відповідає дійсності інформація про те, що компанія «Chevron» вирішила в односторонньому порядку залишити проект з освоєння родовищ сланцевого газу.Водночас, на уточнювальне питання, чи вони повідомили, що виходять із проекту, Чалий відповів:

«Сигнали ці в нас є, але на якому етапі… Ви хочете, щоб я сказав, що ми отримали лист? Я не отримував лист. А інформація про те, що вони планують ухвалити таке рішення, є».