У Луганську «перший окремий козацький полк імені Платова» з артилерії обстріляв позиції російських військ. У результаті шестеро бойовиків загинули та 18 отримали поранення.

Про це повідомляє блогер Johan Karlsen.

На Донбасі продовжуються війни між бойовиками. На цей раз «козаки» Павла Дрьомова зі Стаханова накрили 7-й загін спеціального призначення ВВ МВС Російської Федерації.

«Бандформування Дрьомова, з артилерії обстріляло в Луганську підрозділ російських терористів. Результат: 6-200х, 18-300х», – зазначає блогер.

Варто відзначити, що протягом останніх діб напружена ситуація зберігається у Донецьку. У Петровському районі міста фіксуються численні випадки відкриття безладної стрілянини з автоматичної стрілецької зброї групами бойовиків. Відзначаються перестрілки між підрозділами російсько-терористичних військ – представниками «військової поліції» ДНР, бандформування «Восток» і окремими бойовиками «козацьких» формувань.

Нагадаємо, раніше поблизу Донецького аеропорту місцеві бойовики обстріляли з мінометів групу 7-го загону спецпризначення «Росич», яка здійснювала переміщення, прийнявши їх за українських спецназівців. У результаті було вбито командира групи.

 

 

Джерело: Преса України