Перший і другий поверхи Донецького аеропорту під контролем «кіборгів». Територію самого летовища охороняє українська артилерія. Бойовики несуть втрати у ході запеклих боїв, які сьогодні вдень, 16 січня, не припиняються. 

Новину повідомляє блогер Алекс Нойт, передає Коррупція.інфо з посиланням на "Пресу України"

За останніми оперативними повідомленнями, які надходять із Донецького аеропорту, стало відомо про те, що під час чергового бою «кіборгам» все ж вдалось знову відвоювати територію першого та другого поверхів летовища. Більше того, захисникам аеропорту вдалось ліквідувати дві одиниці бронетехніки противника. Район Спартака, куди ще зранку відійшла бронегрупа бойовиків, яка невдало штурмувала позиції "кіборгів" у Донецькому аеропорту, знову обстріляний силовиками.

«ДАП. Відбили перший і другий поверх. Працюють наші танки і арту. Так що не панікуємо. Є інфа, що наші расколотили нещодавно як мінімум один танк і ЗУшку росіян. Арта накрила підкріплення окупантів в районі Спартака», – йдеться у повідомленні Нойта.

Нагадаємо, за останніми даними стало відомо про те, що штурмовики Збройних сил Російської Федерації у Донецькому аеропорту понесли втрати в приблизній кількості 118 осіб, також 172 солдатів отримали поранення. У зв’язку з цим вони попросили дозволу відійти з летовища для укомплектування.