Екс-глава Адміністрації президента Кучми та кум Путіна Віктор Медведчук через свого адвоката вимагає не вважати його партнером президента Петра Порошенка та заперечує причетність до ринку газу.

Відповідний лист на адресу журналістів написав адвокат Медведчука Ігор Кириленко.

Захисник вважає, що в одній із статей опублікованих у ЗМІ начебто “було поширено недостовірну інформацію про Медведчука Віктора Володимировича, а саме:

“… більшість із вищезгаданих людей можна назвати партнерами президента .…чи ринок скрапленого газу для Медведчука … Хоча справедливості заради варто сказати, що в певному сенсі більшість із вищезгаданих людей можна назвати партнерами президента. “Віденський пакт” з Фірташем-Льовочкіним, “Роттердам+” для Ахметова чи ринок скрапленого газу для Медведчука – це значущі складові реваншу “регіоналів”.

Таке твердження, йдеться в листі, “є цинічною брехнею, порушує особисті немайнові права Віктора Медведчука: принижує його честь і гідність та порочить ділову репутацію”.

Адвокат посилається на рішення Печерського суду у справі №757/72583/17 від 25 травня, яким “визнано недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права Медведчука Віктора Володимировича інформацію, щодо того, що він має відношення до контролю ринку скрапленого газу”.

Проте не наводить доводів, які б спростовували твердження про те, що Медведчука можна вважати партнером Порошенка.

Він вимагає впродовж семи днів опублікувати спростування двох вищезгаданих уривків у ЗМІ.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Як відомо, восени 2017 року народний депутат Сергій Лещенко заявив, що компанії, пов’язані з Медведчуком, з допомогою СБУ та його зв’язків із президентами Росії та України монополізували ринок скрапленого газу в Україні.

До слова, сили бізнесмена Ріната Ахметова, нардепа Сергія Льовочкіна і кума Путіна Віктора Медведчука ведуть переговори про об'єднання і роблять ставку на парламентські вибори.

Відзначається, що об'єднавчі переговори між партією "За життя" Вадима Рабиновича, спонсором якої є Медведчук, і "Оппоблоком" (складається з двох груп: Сергій Льовочкін – Юрій Бойко та Вадим Новінський – Борис Колесніков від групи Ахметова) почалися з середини вересня.