бузина

Захист стверджує, що матеріали справи фальсифікуються
Адвокати підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини Андрія Медведька і Дениса Поліщука заявляють про причетність українських спецслужб до вбивства. Про це сьогодні під час брифінгу заявив адвокат підозрюваних Андрій Федур, передає Корупція.Інфо з посиланням на РБК-Україна.

"Я вважаю, це моя сьогодні позиція, що вбивство Олеся Бузини було скоєно співробітниками спецслужб … Очевидно, що наших, тобто українських. Інше питання – на кого вони працюю? Як виявилося, є величезна проблема в країні з цим",- заявив Федур.

При цьому він додав, що з'ясування мети вбивства – робота правоохоронних органів.

"Яка причина і яка мета, і для чого це зроблено і ким організована ця провокація – це вже, як кажуть, робота нашої прокуратури, це робота міліції та інших правоохоронних структур",- зазначив адвокат.

При цьому він також підкреслив, що підозрювані Медведька і Поліщук не убивали журналіста, а матеріали даного кримінального провадження фальсифікуються.

"Зокрема, сфальсифіковані експертизи ДНК – ми це зможемо довести",- підкреслив Федур.

Нагадаємо, колишній шеф-редактор видання "Сегодня" Олесь Бузина був убитий 16 квітня в Києві. Близько 13:20 двоє невідомих в масках застрелили Бузину біля його будинку, після чого втекли на автомобілі. У той же день міліція знайшла автомобіль, на якому, імовірно, пересувалися вбивці Бузини.

18 червня були затримані двоє підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини – Андрій Медведько і Денис Поліщук.

Адвокат підозрюваних заявив, що у них є незаперечне алібі.