Студентка медичного університету Мукаддас Насирлаєва, яка 30 січня в Києві зістрибнула з мосту в Дніпро, напередодні суїциду не демонструвала жодних дивацтв у поведінці. У доведенні дівчини до самогубства підозрюють заступника декана вишу.

Про це в ефірі ObozTV заявив адвокат сім'ї загиблої дівчини Ровшанбек Розметов, передає Корупція.Інфо


"Я дізнався зі ЗМІ, що прокуратура Києва почала розслідування за статтею доведення до самогубства. Але у мене на руках ще немає витримки з кримінального провадження, що таку справу зареєстровано", – зазначив він.

На питання про версії того, що сталося, Розметов відповів: "Є ознаки доведення до самогубства. З огляду на те, що остання розмова був з заступником декана по роботі з іноземними студентами, то вважаю, що це заступник декана".


"Психологічний стан дівчини був як завжди, нічого такого, щоб піти і стрибнути з моста, нічого підозрілого не було. Що саме відбувалося в день зникнення, буде встановлювати слідчий", – зазначив він.

Адвокат не знає, чи допитували слідчі дану співробітницю вишу.

Популярне:"На 1500 гривень більше українці отримають вже…": Гройман зробив гучну заяву про пенсії

Коментуючи тимчасове відсторонення від посади ректора медуніверситету імені Богомольця, Розметов висловив думку, що воно було пов'язано не з суїцидом студентки, а з навчальним процесом.

В медуніверситеті імені Богомольця наполягають, що на Мукаддас Насирлаєву не чинили тиск з боку заступника декана через продовження посвідки на проживання в Україні.