Допит біглого українського президента Віктора Януковича не принесе нових доказів, оскільки сам процес ведеться не за правилами.

Про це заявив юрист Віталій Титич в ефірі 5 каналу. Він вважає, що судовий процес не можна сприймати як повноцінну процесуальну дію, оскільки ключові питання, які могли б пролити світло на багато моментів, суддя не дозволяє ставити, передає Корупція.Інфо

"Саме проведення також підтвердило і породило нові ризики, і саме проведення викликало певні нові застереження, зокрема в частині того, наскільки суддя-головуючий надав можливість обвинуваченню реалізувати їх право на перехресний допит. Очевидно, ключові питання, які обвинувачення намагалося задавати, і в тому числі запитання для встановлення достовірності показів, вони знімалися. Фактично, як для мене, це виглядає як порушення правил на перехресний допит і принципі якщо таке повториться сьогодні (відеодопит екс-командувача МВС Станіслава Шуляка), сторона обвинувачення має обов'язком заявити клопотання про визнання недопустимими доказів, здобутих такою процесуальною дією, це пряма норма КПК, оскільки порушено порядок процесуального допиту", – резюмував юрист.