Журналіст Дмитро Гордон закликав кандидата в президенти Володимира Зеленського відмовитися від дебатів через загрозу теракту. Відповідну заяву він зробив в ефірі програми «Право на владу».

«Генерал Піддубний мені сказав: Діма, це смертельно небезпечно для життя. Ніхто не може гарантувати безпеку, як окремо взятого кандидата так і людей, що зібралися на стадіоні. Якщо ти побачиш Зеленського скажи йому – треба відмовитися від дебатів », – говорить Гордон.

Також він додав, що провів зустріч з першим прем'єр-міністром України Вітольдом Павловичем Фокіним.

«Він каже, сцени на стадіоні, а чому дві? Він каже. Адже одну можна підірвати. Елементарно. Я хочу до вас звернутися з закликом – відмовити від дебатів з Петром Порошенком. Вони нічого не дадуть нації. Все одно, хто вирішив голосувати за вас або Порошенка, вже це зроблять. Ці дебати країні не потрібні. Відмовтеся від них», – заявив Гордон.

Зеленський відмовився від пропозиції Гордона.

«Чому ми запропонували дебати, тому що я втомився чути образи. Я говорю відкрито, як тільки мене не називали. Я точно не називаю себе боягузом. Особливо, коли нам доведеться вирішувати складні серйозні питання з недружнім північним сусідом. Тому я не можу відступати. Тому я прийняв це. І звичайно ж ми погодилися», – заявив Зеленський.

Також він додав, що команда президента щодня відтягувала вирішення питання з дебатами. За його словами Порошенко хотів, щоб він відмовився від дебатів і щоб потім звинувачувати його в тому, що він боягуз.

«Я точно не боягуз, хто завгодно, але точно не боягуз. І хлопці, які поруч зі мною. Я цього я не боюся, що може там статися. Я боюся тільки за людей», – заявив він.

«Вам хочеться, щоб вас могли завтра підірвати? Давайте я задам пряме запитання», – запитав Гордон.

Зеленський відповів – звичайно ні. "В мене сім'я".

«Хочу вас попросити ще раз – відмовтеся від дебатів», – заявив журналіст.

На що шоумен йому відповів: Я ніколи перший не відмовлюся.

"Добре. У мене пропозиція до Арсена Авакова. Я до нього публічно звертаюся. Арсен Борисович, оскільки всі генерали МВС кажуть що безпеку поліція забезпечити взагалі не в змозі, прийміть рішення ви тоді. Раз людина не хоче відмовитися. Нехай міністр внутрішніх справ приймає рішення. Якось це треба зупинити. Навіщо це треба все», – резюмував він.