У Києві група банкірів привласнила майже 600 мільйонів. Зараз п’ятьох співробітників банку взято під варту, повідомили в прес-службі Національної поліції України.

Співробітники Управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Нацполиции і оперативники Департаменту захисту економіки виявили розтрату активів банку на загальну суму 597 млн гривень.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

“Зловмисники працювали по певній схемі: спочатку вони незаконно закладали кошти з відкритого для них кореспондентського рахунку іншої банківської установи. Пізніше підозрювані списували їх під кредитні договори офшорних компаній, які належали їм же”, – відзначили в поліції.

Відомо, що в понеділок, 20 серпня, голові спостережної ради банку, а також чотирьом іншим працівникам установи повідомлено про підозру у розтраті майна із зловживанням службовим становищем (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

“21 серпня суд обрав щодо голови наглядової ради запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 27 мільйонів гривень”, – додали в поліції.