Афера на 1.3 млрд доларів: під виглядом «грошей Януковича» в бюджет з рахунків держбанків «спишуть» кошти від розміщення єврооблігацій.

Про це говорить відомий український журналіст Олександр Дубінський, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Ось це новина !!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Сьогодні в Мінфіні відбудеться цікава нарада. Міністр фінансів Данилюк буде приймати глав правлінь державних банків. Говоритимуть про конфіскацію 1.3 млрд доларів «грошей Януковича» в бюджет – а саме, як держбанки збираються перераховувати в бюджет 34.5 млрд гривень, яких у них на рахунках немає.

Мова йде про те, що «грошей Януковича» як таких не існує. Це цінні папери – облігації державної внутрішньої позики. Які ще не погашено. Але доходи від «конфіскації» яких – вже передбачені в бюджеті-2017.

Тобто, держбанки повинні перерахувати в бюджет гроші, яких у них на рахунках – немає.

За даними НБУ на 1.07 – «Грошові кошти та їх еквіваленті» в Укрексімбанку становлять 6.2 млрд гривень, в Укргазбанку – 4.8 млрд гривень, в Ощадбанку – 42 млрд гривень.

І це не гроші банків – це гроші клієнтів.

Якщо з 53 млрд гривень, наявних на рахунках держбанків віддати казні клієнтські 34.5 ярда – система зупиниться.

Тому влада «реформаторів» пішла по шляху афери.

Під виглядом «грошей Януковича» в бюджет сьогодні планують перерахувати 1.3 млрд доларів, які Україна залучила на зовнішніх ринках з через інструмент єврооблігацій.

Ці гроші вже надійшли на рахунки в Укрексімбанку, куди недавно заїжджав Луценко, і сьогодні або в понеділок будуть перераховані в держказначейство. А потім, підуть, в тому числі, на дотації одного і партнеру президента – аграрному барону Юрію Косюку.

ТОБТО, щоб попіаритися на «конфіскації грошей Януковича і віддати їх другу президента, влада позичила 1,3 млрд доларів під 7.35% річних на 15 років.

ТОБТО, за піар порошенко-луценко-данилюка платники податків заплатять якимось іноземним інвесторам 95.5 мільйонів доларів на рік. Протягом 15 років.

ТОБТО, загальна сума переплати за цим боргом за 15 років складе 1.43 млрд доларів! Більше, ніж самі «гроші Януковича».

Дальше більше. Розсудливі люди розуміють, що «гроші Януковича» були конфісковані у ряду офшорних компаній може і по справедливості, але точно не за законом (за показаннями якогось фунта в якомусь районному суді). І в перспективі декількох років ці гроші також доведеться повернути. +

ТОБТО, сьогоднішнє латання бюджетної дірки + піар ряду «реформаторів», – обійдеться країні мінімум в 4 мільярди доларів, плюс штрафні санкції і пені.

Готове кримінальну справу проти Данилюка, глав держбанків – Пишного, Гриценко, Шевченко, а також гаранта їх організованої групи.