У крихітки рідкісна для дівчаток пухлина

Лікарі півтора місяця не могли встановити діагноз 2-річній Афіні, яка не могла сходити до туалету. Але виявилося, що причина тому велика злоякісна пухлина, яка на той час вже заполонила весь таз дитини.  

«Педіатри, урологи, гінекологи, УЗД, навіть по швидкій були доправлені до лікарні, де нам просто робили клізму і все, відпускали додому. Всі аналізи крові, сечі та ультразвукових обстежень були в нормі… Всі  посилались на те, що дитина чогось наїлась, на гельмінти або на нервову систему… Ми шукали і ходили по колу, поки дитина знову по швидкій не потрапила в лікарню. Тоді хірург намацав пухлину», – пригадує мама Афіни.

Батьки, дізнавшись, що у дитини нетипового випадку саркоми Юїнга, зібрали кошти завдяки небайдужим людям і терміново вивезли дитину до Ізраїлю, де почали боротьбу за життя дівчинки. 

“Впродовж наступних пів року вона отримала 10 курсів інтенсивної хіміотерапії, здійснена високодозна хімія і трансплантація кісткового мозку. Завдяки якісному лікуванню та щоденній реабілітації та заняттям з фізіотерапевтом Афінка стала на ніжки заново, хоча не ходила пів року взагалі”, – розповідає мама дитини.

Ізраїльські лікарі констатують, що свою частину у лікуванні крихітки виконали і тепер направляють Афінку до німецьких колег, які мають спеціальне устаткування, яке може вбити залишки пухлини. “Наступний етап лікування – це протонове опромінення зони, де є залишкова пухлина. Місце не є операбельним, і потрібно добивати злоякісні клітини всередині. Фотонове опромінення, яке є в Ізраїлі, не підходить для зони де є пухлина (це копчик зсередини),  до того ж, фотонове опромінення максимально зберігає внутрішні органи від впливу променів і має можливість вбити злоякісні клітини”, – пояснює мама дівчинки. 

Таке лікування буде коштувати ще 105 тисяч євро, частину суми батькам вже вдалося зібрати, але ще не вистачає трьох десятків тисяч, які потрібно зібрати в найближчі дні. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4390 0244 9316 Сидоренко Таміла Миколаївна

Більше інформації і реквізитів https://www.instagram.com/nastya_ariy_afina/