Останнім часом в адміністрації США шириться наратив, що Україна програє війну, тож немає сенсу допомагати й постачати озброєння. Зокрема, таку позицію мають Блінкен та Остін.

Так, американські військові жаліються на політичних бюрократів. Ба більше, у приватних розмовах вони називають ім’я того самого путінського агента – Джейка Саллівана. Про це розповів російський публіцист Андрій Піонтковський на стрімі 24 каналу з Романом Цимбалюком.

Саме Салліван запевняв Байдена, що той має вимагати від Зеленського виконувати Мінські домовленості.

Він буцім-то пішов в тінь, однак діє. Щось у вуха (Байдену ) нашіптує, – зауважив експерт.

На жаль, усі заяви про те, що США не відправлятиме солдатів, не надаватиме артилерійські установки – це сигнали, які заохочують Путіна.

Нещодавно президент країни-агресорки розповідав про Петра I, який “не забирав, а повертав”. “Завтра він уявить себе Улусом Джучі й вимагатиме повернення усіх територій Великої імперії Чингісхана”, – говорить публіцист.

Він наголошує, що будь-який прояв слабкості заходу ще більше заохочуватиме імперські амбіції Путіна.

Проте Сполучені Штати разом із союзниками й партнерами з різних країн готові повною мірою сприяти реалізації запиту української сторони щодо оснащення ЗСУ оборонним озброєнням для захисту власної землі від російської агресії. Про це заявив у понеділок під час візиту до Таїланду міністр оборони США Ллойд Остін.

США готові надати все й допомогти Україні досягти успіху, – зауважив глава Пентагону у відповідь на запитання, чи готовий Захід забезпечити запити України, зокрема, на ще одну тисячу гаубиць та 300 систем РСЗВ.