В історії з опублікованою в соцмережах фотографією зустрічі в листопаді Юрія Луценка і олігарха Ігоря Коломойського в Аместердамі з'явилися нові цікаві деталі, передає Корупція.Інфо

Генпрокурор України Юрій Луценко в інтерв'ю "Лівому берегу" заявив, що студенти, які їх сфотографували, могли бути агентами на завданні, та ще й в певному званні.

За його словами, якщо зустріч з Коломойським була випадковою, то з тим, хто їх сфотографував разом,  – ні.

"Хлопець, який нас сфотографував там опинився не випадково. Я знаю, де він працює і яке у нього звання. І що? Проте я спокійний, що був під охороною навіть за кордоном", – заявив Луценко.

Нагадаємо, що зустріч Луценка і Коломойського зафіксували на фото двоє українських студентів, які в цей час були в Амстердамі – Павло Карпець та  Андрій Голубєв.

На наше прохання вони прокоментували заяву генпрокурора. За їх словами, сама поїздка була спланована ще в липні. Тоді ж, в цілях економії, були куплені і квитки. Тобто все це сталося за кілька місяців до "випадкової" зустрічі Коломойського і Луценко.

Популярне: Його боявся навіть Янукович: Останній український мольфар зробив гучне передбачення для країни

"Насправді поїздка спланована була ще в липні в США двома словачками, які там були за програмою Work&Travel і там же знаходився Андрій Голубєв. Йому дівчата і запропонували поїхати в листопаді в Амстердам, на що він їм відповів що згоден, але хоче взяти свого друга, тобто Павла, на що вони не заперечили. Так що фактично поїздка була взагалі придумана навіть не нами ", – сказали нам студенти.