Шоумен і кандидат в президенти України Володимир Зеленський вкотре прокоментував скандал навколо серіалу “Слуга народу-3”.

«Ситуація доведена до абсурду. З відкритих джерел в засобах масової інформації стало відомо, що в «високих кабінетах» Адміністрації Президента та інших державних установ обговорюють варіанти заборони проекту «Слуга народу-3», виробництво якого ще не завершено і який, відповідно, ще ніхто не бачив. 

Тобто команда проекту працює, ми ще знімаємо і монтуємо, а люди ламають мізки на тему, як не допустити серіал до глядача. Однак тепер мільйони глядачів затамували подих: заборонять «Слугу народу-3» чи ні? », – впевнений він.

Крім цього, Володимир Зеленський заявив, що гумор не може бути засобом для маніпуляції, адже він змушує працювати мізки. Однак, за словами шоумена, у старих політиків абсолютно інша точка зору.

«Старі політики чомусь вважають, якщо і “гречка”, і “гумор” починаються на одну і ту ж букву, то обидва явища мають єдину природу і однаково служать виборчим маніпуляціям. 

Але насправді різниця колосальна. Гречка підкуповує шлунок, а гумор змушує працювати мізки. Кожна людина сама вибирає, що йому дивитися і які висновки робити. 

Це художній твір, продовження популярного серіалу, широко відомого в Україні і світі, результат творчої роботи нашої команди – і моєї зокрема. Творча діяльність не заборонена законодавством України навіть держслужбовцям, яким я поки що не є », – стверджує виконавець головної ролі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Переслідування мене в Одесі на 12 автомобілях з тонованим склом, зрежисований пікет у Львові, офіційна заборона надання сценічного майданчика напередодні концерту «Вечірній Квартал» у Вінниці, а тепер – спроба заборонити серіал, який ще не вийшов в телевізійний ефір, – все це прояви системного тиску з боку влади», – не сумнівається Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський також назвав агонією можливу заборону “Слуги народу-3” і зазначив, що маніпуляції навколо серіалу лише демонструють страх і паніку старих політиків.

«Ми вважаємо всі маніпуляції навколо «Слуги народу-3» відвертим прикладом брудних політичних технологій з застосуванням адмінресурсу, які намагаються реалізувати наші опоненти. 

Вбачаємо в цьому грубе порушення всіх демократичних норм. Це відбувається вже зараз, хоча до виборів ще півтора місяці. Це якась агонія системи. І вона демонструє страх і паніку старих політиків, – резюмував Володимир Зеленський.