Про поїздку Яценюка до Чернівців попросив Ахметов, написав телеграм-канал Резидент.

Поїздка Яценюка до Чернівців – вже другий за тиждень публічний «вихід» самого непопулярного прем’єра України.

Яценюк використовує зараз всі можливості потрапляти в ЗМІ. У тому числі можливості свого друга Ріната Ахметова. У п’ятницю Яценюк і Гройсман були в ефірі у Савіка на каналі Ріната Леонідовича. Їм були створені тепличні умови для праймерізу.

Нам сказали, пише Резидент: «Арсеній дуже хоче повернутися в політику. Спочатку він намагався претендувати на НБУ, але для цього колишній прем’єр поки сильно токсичний і Єрмак всіляко чинить опір прохання м шановного Ріната Леонідовича ».

Нагадаємо про те, що так зв’язало Ріната Леонідовича та Яценюка свого часу, написав РЕЗИДЕНТ посилаючись на канал ЗЕзрада:

Вчора Арсеній Яценюк у вузькому колі відсвяткував знакову подію – ювілей. 5 років тому з Україна перестала купувати газ у Росії.

До цього кролик-Сеня збирав данину з губернаторів, бурштину та митниці. Але це були не серйозні гроші, багато звичайно, але замало. Реверс «російського» газу з Угорщини та Польщі зробив його партнером і другом Ріната Ахметова, вивів у Вищу лігу, так би мовити.

Грошей схема приносила стільки, що, коли Петя нарешті довів “кролика” до відставки, витративши купу грошей на антипіар «вухатого» прем’єра, і вже збирався святкувати перемогу, призначивши «свого» Гройсмана на це місце, партнери просто ТУПО КУПИЛИ нового Прем’єра.

Мало хто знає, але вирішальне слово, переконати власника ринку «Юність» стати прем’єр-міністром, було саме за суперником Петра по коаліції – Яценюком. Це здається дивним, якщо не знати, що учасники тієї наради ще напередодні домовилися розвести ПЕ.

У Петра було 2 кандидати: Гройсман і Луценко. Другий – жадібний, майже як сам Петя і амбітний, теж не менше, тому вибір президента- упав на «свого» пацана, який явно виглядав дешевше. Партнери це прорахували і, напередодні, взяли хлопця в частку. Гройсман повимахувся пару годин для пристойності в кабінеті П і після кодового слова Яценюка, виторгувавши 4 міністерські портфелі для «своїх» друзів з Вінниці, погодився. Яценюк втримав ключових для себе міністрів: Авакова і Петренка. Луценко не захищав президента тому злився, що не його висунули на підвищення. Аваков все знав, йому було, напевно, нудно. Парубія розклад влаштовував, тому що він ставав Спікером Парламента. Так і порішали.

Вранці Петя зрозумів, що за підсумком комбінації, він за свій рахунок, промахав більшість в Кабміні, але було пізно. Голосів за нового прем’єра не було зовсім. Саме з того дня Петро почав, не поспішаючи, втрачати владу.

Гройсман віддалявся від нього все далі, ходив на з’їзди до «Народному Фронту» і в підсумку, пішов сам на вибори.

Сьогодні пара колишніх прем’єрів-друзів за «зароблені» на газі гроші активно намагаються повернутися у велику політику. Настрій у них останнім часом хороший. На базі провалів ЗЕкоманди, ростуть їх мажоритарні можливості. На даний момент вони вибудовують сітку під регіональні вибори і майбутні перевибори парламенту, резюмував канал Зезрада.