1414370453_d181d0b0d0b4d0bed0b2d0b8d0b9

Представники спілки учасників АТО висловили недовіру міському голові Львова Андрію Садовому через затримку надання житла сім'ям постраждалих у війні на Сході України. Притому один із активістів під час конфлікту різко висловився на адресу Андрія Івановича.

«Проблема в тому, що Садовий піариться на загиблих і учасниках АТО. Він розповідає про те, що виділяє земельну ділянку під забудову будинку, а є спілка учасників АТО, яка не дає йому це зробити. Тому що «Рембуд» (компанія, яка будуватиме житло для постраждалих від АТО) – є компанією-прокладкою Садового, через яку він відмиває гроші. Враховуючи те що у держави не має грошей на будівництво, ми вимагаємо від Садового виділення земельних ділянок для учасників АТО. Має зробити прозорі тендери, а хто запропонує кращі умови для побудови житла, той і будує», – заявив громадський активіст Ігор Коцюруба.

Під час засідання ЛМР відбувся конфлікт між постраждалим від АТО та представниками спілки учасників АТО стосовно неефективності роботи міського голови, конфлікт згодом вдалося залагодити.

відео: Варіанти