В ніч на 4-е грудня в столиці правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві керівника ГО "Бюро по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю" Олександра Костренка.

Ним виявився 21-літній продавець квітів, з яким активіст познайомився випадково на вулиці за день до своєї смерті. Як повідомили у прокуратурі Києва, підозрюваний ніяк не пов'язаний з професійною діяльністю активіста, а причиною вбивства стала "сексуальна нерозбірливість" Костренка.

Слідство встановило, що загиблий мешкав у орендованій квартирі з 23-річним юнаком, якого на момент вбивства не було дома. Обидва — гомосексуалісти. Новому знайомому Костренко про свою сексуальну орієнтацію не розповів і, випивши кілька чарчин спиртного, почав його домагатися. Відтак хлопець схопив ніж і завдав активісту кілька ударів.

За інформацією судмедекспертів, причиною смерті Костренка стала відкрита черепно-мозкова травма і чисельні рани. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1-ою статті 115-ої ККУ (умисне вбивство).

Нагадаємо, що заступника голови правління громадської організації "Антикорупційний комітет Майду" Олександра Костренка вбили 30-го листопада в столиці.

 

новини про Львів