Учасники "Руху визволення" заявили, що почали блокувати бізнес корпорації президента Петра Порошенка "Roshen" у Вінниці та Яготині, передає Корупція.Інфо

Популярне: Перестало битись серце відомої української актриси

У заяві "Руху визволення" говориться, що активісти "хочуть змусити обраного керівника держави діяти в інтересах всього суспільства, а не лише себе особисто", і що "президент збагачується разом з злодіями і вбивцями".

"Коли ми йшли захищати державу, його керівництво обіцяло притягнути до відповідальності злодіїв і вбивць з команди попереднього президента. Замість цього ми бачимо, що обраний при відображенні нами атак Путіна президент об'єднався з злодіями і вбивцями, і збагачується разом з ними.

Ми запропонували Порошенко внести до ВР законопроект про створення антикорупційного суду, який почне відправляти за грати таких, як Насиров, Охендовський або Розенблат і законопроект про процедуру імпічменту самому президенту, який повинен працювати виключно в рамках закону, але Порошенко блокує ці важливі для країни рішення", – йдеться в заяві Руху.

"Ми пропонуємо не купувати товари в його магазинах, не користуватися його послугами страхових компаній, банків – не давати ні гривні однією з його 104-х компаній, які він вказав у своїй декларації ….

Як повідомив у коментарі УП нардеп від "Самопомочи" Семен Семенченко, який також бере участь в акції "Всеукраїнський збір за велику політичну реформу, участь у блокуванні беруть активісти "Руху" та місцеві жителі.

"Яготин – логістичний центр, а у Вінниці – один із заводів (Roshen)", – пояснив Семенченко. На питання, чи будуть там стояти намети, або будуть блокувати мітингами, він зазначив: "По-різному".

"Ідея така, що Порошенко як президент повинен вибрати – або він збагачується під час війни, яка триває з РФ, або займається країною, сумісництво у нього не виходить", – додав нардеп.

"В інших містах також будуть (акції). Планується оприлюднити весь список. І поступово учасники "Руху визволення" планують це робити по всій країні", – підсумував нардеп.