Львівський Євромайдан звернувся до співголів міжфракційного об’єднання "Львівщина" та членів антикорупційного комітету Верховної Ради України Дмитра Добродомова, Олега Осуховського, Ірини Подоляк, Оксани Юринець, Ігоря Васюника та Юрія Шухевича з проханням детально перевірити резонансні факти із минулої діяльності колишнього головного податківця Львівщини та керівника департаменту екології ЛОДА Мирослава Хом’яка.

 загружено (10)

Про це 25 березня 2015 року повідомив у мережі Facebook координатор Львівського Євромайдану Василь Молдован, передає ІА Корупція Інфо.

Вочевидь для того, аби не потрапити під дію закону про люстрацію та уникнути відповідних люстраційних перевірок, влітку 2014 року Мирослав Хом’як начебто добровільно звільняється із займаної посади у департаменті екології ЛОДА. Проте попри звільнення з державної служби, очевидні факти з ознаками перевищень посадових повноважень та зловживання владою потребують ретельної перевірки з боку органів прокуратури та внутрішніх справ.

«Ім’я Мирослава Хом’яка добре відоме львів’янам ще з часів президента Леоніда Кучми, коли він очолював обласних податківців, «викручуючи руки» підприємцям та займаючись постійними адміністративним тиском на бізнес. Зрештою, період перебування на посаді давнього бізнес-партнера Медведчука більшість львівських підприємців із жахом згадують дотепер. Не винятком став період очільництва у департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА у 2011-2014 рр – публічно про тиск та формування корупційних схем заявляли як екологи, так і підприємці. » – йдеться у зверненні

«Зважаючи на тривалу бездіяльність правоохоронців щодо роботи на державній службі Мирослава Хом’яка у період з 2000 по 2014 рік, ми звернулись до співголів міжфракційного об’єднання «Львівщина» та членів антикорупційного комітету ВР, аби вони надали оцінку усім фактами зі службової діяльності Мирослава Хом’яка, які містять ознаки посадових зловживань»