Економічний бойкотний рух спробує зупинити розгортання бізнесу нардепа-регіонала Вадима Новинського у Львові.

Про це розповів координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик у коментарі "Вголосу" сьогодні.

Олег Радик зазначив, що у Львові будують два торгові центри, власником яких нардеп від ПР Вадим Новинський. Заклад, який зводять на вул. Володимира Великого буде називатися Універсальний центр, а на вул. Під Дубом – «Форум». Здача цих об’єктів запланована на жовтень поточного року і до того в бойкотному русі обіцяють зробити усе, аби ці заклади у Львові не працювали.

«Вадим Новинський є нардепом від Партії регіонів. Ще донедавна він був громадянином Росії, а українське громадянство він прийняв кілька місяців тому, що йому це було вигідно з політичних міркувань. Економічний бойкотний рух не відміняв бойкоту Партії регіонів. Такі запроданці, як Новинський, замість того, щоб відбудовувати Донбас і потім визволений Крим, лізуть зі своїм бізнесом до Львова.  Ми не потребуємо ні регіоналівського, ні російського бізнесу тут», – сказав активіст.

Він додав, що Економічний бойкотний рух зробить усе можливе в межах чинного законодавства, щоб не допусти здачі об’єктів у експлуатацію і розгортання донецького бізнесу у Львові. На думку Олега Радика, ці центри будуть «справжніми представництвами ДНР у Львові, адже там працюватимуть донецькі менеджери та інші робітники».

Крім того, координатор руху наголосив, що громада хоче почути позицію влади з цього приводу, адже у міській раді ніколи не афішували того, що регіонал є власником земель, де будують заклади.

«Ми хочемо отримати пояснення від батьків міста, як виникла така ситуація, чи вони пишаються такими інвестиціями у місто, чи у нас не забагато різноманітних центрів цих людей. Ми зробимо офіційну заяву, яку надішлемо міським та обласним чиновникам», – сказав Олег Радик.

Також Економічний бойкотний рух звернеться у прокуратуру, щоб перевірити наскільки законним є це будівництво.

Львівські вкладники банку «Форум» вимагають націоналізації банку. Основним власником цього банку є «Смарт-Холдинг» Вадима Новинського

Джерело: Вголос