Активісти Всеукраїнського об’єднання «Свобода» продовжили протести проти забудови біля метро «Осокорки».

Як розповіла з місця подій кореспондент Громадського, сьогодні поставили новий укріплений паркан. Свободівці анонсували свій протест на 19.00. Однак їх випередили невідомі молоді люди в балаклавах, які почали зносити цей паркан.

На даний момент весь паркан, яким було огороджене будівництво вже знесли. Після цього, протестувальники почали палити паркан. У вогні опинилася і робоча будівля на майданчику. До підпалів підключилися і активісти у футболках «Свободи». Всього на акції близько присутні 60 радикально налаштованих молодих людей та близько двохсот мирних учасників протесту.

Стосовно причин протесту, один із активістів, який представився мешканцем Дарницького району, що це місце не потребує нових торгівельних центрів, оскільки в цьому районі їх забагато. Присутні наголосили, що «якщо хочуть щось будувати – нехай будують дитячі майданчики».

Як повідомлялося, сьогодні радник міністра МВС Антон Геращенко заявив, що забудова є законною та протесту є необґрунтованими.

Активісти ж переконані – рішення про забудову, прийняте за головування у Києві мера Леоніда Черновецького, було неправомірним.

«Те рiшення міської ради 2009 року за головуванням Черновецького є неправомірним … Є червоні лінії, на яких не можна будувати. «Скайбуд» – фірма, яка є забудовником, скажімо так не має працювати тут. Ми намагались ознайомитись детальніше з документами і розібратись з ситуацією, але представники фірми-забудовника десь зникли. Я все ж візьму їх в міській раді», – прокоментував ситуацію депутат київської міської ради Олександр Семененко.

 

 

Джерело: Громадське.ТВ