Сьогодні, 29 серпня, активісти руху «Економічний бойкот» провели протестну акцію біля будівельного майданчика на вул. Володимира Великого, де зводиться супермаркет «Амстор», афілійований із бізнесом партнера Рината Ахметова, українсько-російського олігарха Вадима Новинського.

Учасники акції за допомогою шлакоблоків і бетону звели півтораметрову стіну перед воротами будівельного майданчика, перегородивши таким чином проїзд важкій техніці, що задіяна у будівництві торгового центру.

За словами представників «Економічного бойкоту», компанія «Амстор», котра отримала від міської ради земельну ділянку під будівництво на вул. Володимира Великого, належить народному депутату та олігарху Вадиму Новинському. На думку активістів, цей бізнесмен, який є партнером Рината Ахметова, спонсорує терористів на Сході України і є представником російського політико-бізнесового клану в Україні.

«Ми виступаємо проти російського бізнесу та бізнесу членів Партії регіонів », – зауважила учасниця акції Галина.

Представник забудовника, вийшовши до активістів, заявив, що паркан зі шлакоблоків обов’язково знесуть, оскільки він заважає роботі. За його словами, юридичною собою, що розпоряджається ділянкою, насправді є не «Амстор», а ТОВ «АМ-Захід», однак, визнав, що однойменний супермаркет тут все ж таки буде споруджено. Також він відмовився назвати засновників компанії «АМ-Захід» (за даними представників «Економічного бойкоту», за компанією «АМ-Захід», так само, як і за «Амстором», стоїть той таки олігарх Новинський).

«Будівництво проводить фірма «АМ-Захід», «Амстор» лише орендує земельну ділянку. Ваша стіна перешкоджає будівельному процесу  і є незаконною», – заявив головний інженер забудовника, який назвався Романом.

Така відповідь людей не влаштувала, вони продовжили укріплювати стіну. На воротах будівельного майданчика, за якими споруджують супермаркет, з’явився напис «Посольство ДНР».

Джерело: ZIK