Мер Дніпра Борис Філатов після двомісячного скандалу знову вибухнув лайкою в соцмережах, передає Корупція.Інфо

Популярне:  VIP-місце поряд з… Стало відомо біля кого поховали Ірину Бережну. Такого українці точно не чекали

Про це йдеться в пості на його сторінці у Facebook, в якому він розкритикував своїх «колег».

«Я втомився. Від нескінченного брехні. Апаратних ігор. Бажання поцупити на дитячих горщиках і ліфтах, – скаржиться Філатов. – Нескінченних зазіхань оформити міську земельку на родичів. Непрофесіоналізму. Пияцтва на робочих місцях. Хамства людям. Ленощів. Тупості. Прикривання моїм ім’ям. Непристойних пропозицій. Огидних прохань. Відсутність щирості. Бажання знімати пінки з л**йна».

Мер запевняє, що «найменше» хотів би розвалити більшість у міськраді або втратити контроль. «Але ви ох**ли. Реально ох**ли », – пише він.

«І я впевнений, що рівно в ту хвилину, коли я вийду зі свого кабінету, то ви поставите МАФ на ганку мерії, а в міських фонтанах будете розводити на продаж рибу. Не випробовуйте мого, і так ангельського, терпіння. Бо я можу бити боляче, чужими руками і в те місце, куди ніхто не очікує», – пообіцяв Філатов.

Як повідомлялось раніше, 7 серпня мер Дніпра заявив про те, що він позбавив премії і оголосив догану своєї заступниці Світлані Епифанцева. Причиною цього стали неприємні висловлювання чиновниці на адресу окремих городян, з якими вона лаялася на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Коментуючі власне хамство, Філатов сказав наступне:

«У мера інша відповідальність, у нього мандат від людей. мер – політична фігура і йому персонально відповідати на наступних виборах».