Аліса Ісаєва потребує операції з реконструкції хребта в Іспанії, на яку небайдужі вже навіть зібрали чималу суму коштів, але провести її не можуть через ускладнення, яке з’явилось і яке потребує лікування. Тож додався і новий рахунок, на який коштів вже немає.

Аліса – дитина з інвалідністю, вона харчується через зонд, у дитини встановлена трахеотомічна трубка, сама не ходить, ходить тільки з підтримкою або в ходунках. “Вночі у Аліси низький рівень кисню в крові, доводитися давати дихати киснем. У неї часті головні болі. Аліса перенесла 4 коми. Діагноз: синдром Арнольда Кіарі, S-подібний сколіоз четвертого рентген ступеня, дисплазії тазостегнових суглобів, вивих обох стегнових кісток, контрактури колінних і ліктьових суглобів, оперована з краніостеноз, встановлений шунт для відтоку спинно-мозкової рідини, встановлені трахеостомічна трубка і назогастральна трубка (харчування через зонд)», – розповідає мама дівчинки.

Покращити стан дитина мали б дві операції – одна з них виправлення хребта. Через таку складну ситуацію українські медики оперувати дитину не взялися. Але зголосились німецькі фахівці і провели першу необхідну операцію з декомпресії задньої черепної ямки. За рік планувалась друга операція вже на хребті, але почався карантин і Німеччина припинила приймати пацієнтів з-за кордону.

«Ми знову були змушені шукати клініки, де могли б взяти Алісу, бо їй стало набагато гірше, вона перестала ходити і стояти навіть за допомогою ходунків. Кут викривлення збільшився і з третьої стадії сколіоз переріс в четверту. Ми зверталися в клініки в Ізраїлі, Іспанії, Італії. І ось, нарешті, нам прийшов позитивну відповідь з Іспанії. Клініка виставила рахунок на 69 877 €. За допомогою добрих людей і благодійних фондів, ми зібрали потрібні кошти», – розповідає мама Аліси.

У липні дівчинку госпіталізували для проведення операції вже наприкінці місяці, але з’ясувалось під час обстеження, що поки її проводити небезпечно.

«Операція повинна була відбутися 26 липня але, на жаль, операцію скасували і перенесли на вересень, бо Аліса не готова фізично. Аліса не добирає у вазі і легені її не готові до такої операції. Сколіоз не дає правильно працювати всім внутрішнім органам, вони зміщені. Сильно затиснута одна легеня. Щоночі нам доводитися контролювати рівень кисню в крові і, як правило, підключати її до кисню, бо в нічний час цей рівень дуже далекий від норми. Іногда навіть вдень. Зараз розробили для Аліси програму реабілітації. Вона дихає апаратом ШВЛ, програмованим спеціально для неї», – розповідає жінка.

Щоб дівчинка витримала операцію, потрібно додаткові заходи, а відтак клініка виставляє додатковий рахунок за свої послуги.

«Аліса пройшла величезна кількість досліджень, одне з яких – сканування кісткового матеріалу, тобто на щільність кістки. Це дослідження показало, що у Аліси є відхилення від норми. Лікарі клініки пропонують зробити укол, який вирішить цю проблему. Але, на жаль, він не безкоштовний. Також нам сказали, що після операції Алісі поставлять гастростому замість зонда. Це не входить до кошторису. Додатково нам потрібно оплатити зайвий місяць перебування тут. Тепер нам потрібно шукати кошти на додаткові маніпуляції і послуги клініки на ще один місяць», – розповідає мама дівчинки.

Родина не може повірити, що зібравши таку величезну суму коштів, змушені зупинитись знову через гроші. Але просять не залишити їх на пів шляху і допомоги дозбирати суму, яка дозволить поліпшити життя дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5169 3600 0197 8885-UAH

5457 0822 2544 9359-UAH

4149 4993 4393 0176- USD

4149 4993 4460 0190- EUR

4149 4993 4393 0184- RUB

Ісаєва Наталя (мама)