Телеведуча каналу “1 + 1” Алла Мазур поділилася архівними фото шкільних років. На знімку юна учениця початкових класів на новорічному святі.

Тоді Мазур випала честь бути шкільною Снігуронькою, розповідає вона на своїй сторінці в Instagram.

Вивчивши слова і вірші, майбутня телеведуча зрозуміла, що про дещо забула. За ніч до виступу виявилося, що самого костюма Снігуроньки у неї немає.

“Уже ніч, мама з роботи ще не повернулася … Всі мої мрії про чудове свято розсипаються на очах … Ну що ж, буду Снігуронькою в шкільній формі: подумала я, засинаючи в сльозах. Прикрашу дощиком і піду”, – згадує ведуча.

Але, прокинувшись вранці, школярка виявила біля ліжка блискучий костюм Снігуроньки. Шубка, чобітки і шапочка переливалися всіма барвами веселки, що зробило маленьку Аллу найщасливішою на святі.

Пізніше Мазур дізналася, її мама після чергування в лікарні не спала всю ніч, щоб своїми руками зробити дочці костюм.

Шубку вона зробила з простирадла, вати і розбитих ялинкових іграшок. А шкільні черевики, обшиті білим полотном і бісером, стали чобітками Снігуроньки. Мазур зізналася, що ніколи не забуде той день, адже мама створила для неї справжнє диво.

“І скільки б далі пригод в житті не було, це знання, що моя мама вміє творити чудеса, назавжди зі мною. СПАСИБІ, мамо!” – додала Мазур.

Користувачі Мережі в коментарях відзначають, що історія телеведучої довела їх до сліз.