Два голи у фінальному поєдинку жіноча збірна США забила у другому таймі, найкращим гравцем фіналу стала 34-річна Меган Рапіно

Жіноча збірна США виграла чемпіонат світу з футболу. У фіналі американські футболістки зустрічалися з командою Голландії і здобули перемогу з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті в другому таймі. На 61-й хвилині Меган Рапіно вивела збірну США вперед, реалізувавши пенальті. А через вісім хвилин Роуз Лавель подвоїла перевагу своєї команди. Найкращим гравцем фіналу була визнана 34-річна Рапіно. Збірна США виграла чемпіонат світу вчетверте в історії.

США – Голландія 2:0 (0:0)
Голи: Рапіно (61, з пенальті), Лавель (69)

Нагадаємо, що вчора Швеція завоювала бронзові медалі жіночого чемпіонату світу. А футболістка з Англії повторила скандальний жест опонентки з США.

Напередодні автор першого гола в матчі американська футболістка Меган Рапіно розкритикувала ФІФА за проведення трьох фіналів в один день. Гравець жіночої збірної США впевнена, що футболістки не відчувають такий же рівень поваги від ФІФА, як чоловіки.

Тим часом в США набирає обертів скандал – там в жіночих змаганнях з важкої атлетики переміг чоловік. Колеги обурені. І хвилюються, що цей випадок може перерости в масове явище. Невдоволення висловили навіть олімпійські чемпіони.