Фігурист дуже старається зробити все, щоб його дружині було легше і вона швидше одужала.

Фігурист Петро Чернишов робить все можливе, щоб його дружина дружину Анастасію Заворотнюк, яка в даний момент бореться з важкою недугою, мала все необхідне для хорошого лікування. Адже на лікування коханої дружини йде багато грошей!

Сьогодні Петро разом з Тетяною Навкою відкриє ГУМ-каток, а вже завтра пара поїде до Білорусі, щоб там представити чарівну казку на льоду «Руслан і Людмила». Звичайно, поки чоловік буде відсутній – з Анастасією буде знаходиться кожну хвилину її сім’я.Вони залишили тепле побажання під фото Чернишова з Навкою.

«У Тетяни і Петра сьогодні перший виступ в рамках московського блоку шоу «Аленький цветочек». Від усієї нашої родини хочемо побажати їм гладкого льоду, натхнення і теплого глядацького прийому! Як завжди тримаємо за вас кулачки і дуже любимо!», – була залишена підпис під спільним знімком Заворотнюк і Чернишова.

Тетяна Навка – близький друг сім’ї. Олімпійська чемпіона підтримує партнера не тільки морально, а й фінансово. Так, виручку з одного з виступів шоу «Аленький цветочек» Навка, яка є і продюсером своїх вистав, вирішила повністю віддати на лікування Анастасії.