e06d061a77a7bde916b8a91163029d411437588675

Відомий український громадський діяч, колишній журналіст видання «Дорожній контроль» а нині доброволець батальйону «Азов» Андрій Дзиндзя в Дніпропетровській області виявив блокпост терористичної «донецької народної республіки», на якому перебував колишній «беркутівець» з шевроном вже неіснуючого спецпідрозділу МВС України «Беркут», а також якийсь тип, який ходив по цьому блокпосту в одязі бойовиків «днр» під назвою «горка».

Андрій Дзиндзя опублікував відео з цього блокпосту в Дніпропетровській області, передає Корупція.Інфо.

Там Андрій Дзиндзя виявив колишнього «беркутівця», який досі з гордістю носить шеврон злочинної структури МВС України під назвою «Беркут».

Також око добровольця «Азова» побачило якусь особу, яка перебувала у камуфляжній формі, що широко використовують бойовики та найманці терористичної «донецької народної республіки».

На вимогу представитися і показати свої документи ніхто з усіх «перевертнів» у погонах, що перебували на цьому блокпосту, ніхто навіть не подумав це зробити.

З цинічними посмішками та гиканням вони заявили, що «не зобов’язанні цього робити».

Дзвінок до найближчої чергової частини МВС України нічого не дав – наряж міліції на цей блокпост так і не приїхав, з чого можна зробити висновок, що цей блокпост знаходиться не під контролем української влади, а захоплений негідниками і бойовиками бандитської «донецької народної республіки».

«Чим ці гопники відрізняються від терористів?», – риторично запитує в описі цього відео Андрій Дзиндзя…