Наша команда продовжує розповідати вам про претендентів на проходження до Верховної Ради.

Цього разу ми розгянемо викладач-експерта Інституту політичної освіти, висуванця від Радикальної партії Олега Ляшка у 124-му окрузі – Андрій Корната.

Пан Корнат – представник Народного Руху новітніх часів. І зовсім не дивно, що на цих виборах обласний лідер Руху разом з міським колегою Валерієм Веремчуком дружньо стали під прапори Олега Ляшка. 

Головою Львівської крайової організації НРУ Корнат став з третьої спроби у 2010 році. З того часу він незмінно очолює організацію. Корнат також є головою фракції НРУ у Львівській обласній раді.

Перший захід  Андрій зробив ще у 2007-му.  На той час молодий політик уже 4 роки як очолював «Молодий Народний Рух» на Львівщині, встиг покерувати районним штабом Ющенка на президентських виборах, працював начальником управління у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації.

У 2013 році, після злиття НРУ з УНП,  Корнат став головою львівської організації об’єднаного Руху. Новий голова заявив, що у Львівській області розпочалися процеси, що мають на меті сформувати єдиний фронт національно-демократичних сил. 

Цікаво, що за кілька років до того він висловлював своє невдоволення з того, що «ми постійно об’єднуємося, входимо в блоки, хоч маємо свій партійний потенціал».

Під час цьогорічних подій на Майдані Анрій Корнат був координатором штабу національного спротиву на Львівщині, займався відправкою людей на київський Майдан.

Корнат вдруге приймає участь у виборах по цьому округу. У 2012 році він зняв свою кандидатуру на користь кандидата від  Об’єднаної опозиції Степана Курпіля.  Нагадаємо, що цього річ Курпіль теж боротиметься за мандат у цьому окрузі.