На думку міського голови Львова Андрія Садового, влада повинна застосувати усі можливі і неможливі засоби, щоб люди нашої держави себе вільно і гідно почували, передає Корупція.Інфо із посиланням на 032

В нормальній, цивілізованій країні така проблема була би локалізована протягом однієї години
Також він зазначив, що у ситуації в Мукачево має місце відсутність розуміння в керівників силових структур реальності ситуації.

“В нормальній, цивілізованій країні така проблема була би локалізована протягом однієї години. А в нас вся країна у напруженні другий день. Ведуться незрозумілі переговори, клани, які між собою ділять країну, сідають і домовляються? Це недопустимо! Це неповага до Конституції, неповага до закону і всіх мешканців, які живуть в Україні.

Звіт усіх силовиків у Верховній Раді, жорстке рішення у Верховній Раді. Повинні приходити ті люди, які будуть вирішувати проблеми, а не розповідати про них.

Влада повинна застосувати усі можливі і неможливі засоби, щоб люди нашої держави себе вільно і гідно почували. Ми розуміємо ситуацію на Сході, де є війна, але за 1600 км озброєні люди з автоматами захищають якісь приватні інтереси, не маючи на це жодних легітимних прав. А ми всі дебатуємо – добре це чи погано. Це таке враження – сюрреалізм, це Колумбія чи Сицилія минулого століття. Є влада, вона повинна застосовувати усі можливі засоби”, — наголошує Андрій Садовий.