пут

Президент РФ Володимир Путін переконує, що Москва завжди прагнула до врегулювання спірних питань шляхом переговорів та дискусій.
Про це він заявив на урочистому прийомі в честь випускників вищих військово-навчально закладів, передає "Інтерфакс-Україна".

У нас немає і не може бути агресивних планів. Ми нікому не загрожуємо і будь-які спірні питання прагнемо вирішити виключно політичними засобами, з повагою ставимося до міжнародного права та інтересів інших країн,
— заявив Путін
.

За його словами, Росія виступає за зміцнення співробітництва та партнерства "з усіма, хто до цього готовий". Водночас російський президент зазначив, що Росія бачить чимало загроз, у тому числі в безпосередній близькості від своїх кордонів.

"Тому сильна, оснащена сучасною зброєю армія — це запорука суверенітету і територіальної цілісності Росії, це гарантія мирного і спокійного життя мільйонів наших співгромадян", — додав Путін.

Тим часом рейтинг підтримки та схвалення дій Володимира Путіна сягнув нового рекордного максимуму — діяльність Путіна на посаді президента Росії схвалюють 89% росіян.

Джерело: Корупція.Інфо