Головний військовий прокурор Анатолій Матіос скликає нараду з керівництвом МЗС, Генштабу, ГУР МОУ та СБУ з приводу провокаційного відео на якому Румунія, анексує українську частину Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України. 

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Інформую – буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку (зрозумілими, але процесуально не встановленими особами) до вчинення особливо тяжких злочинів, що посягають на територіальну цілісність української держави. У зв’язку з викладеними у статті доводами у вівторок проведу нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки, а також виконуючим обов'язки голови СБУ. Всі отримають законні доручення у межах кримінального провадження. Українська Держава ( хай для когось ніби і слабка) – Є! Ми будемо за неї боротися", – написав Матіос.

Варто відзначити, що це єдина з 30.05, коли відео з'явилось в мережі, реакція представника держави в особі військового прокурора, що є досить дивним з огляду абсолютної відсутності будь якої реакції з боку СБУ та РНБО.