Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар’єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram новий пост.

Знаменитість виставила розкішний кадр, позуючи в облягаючій міні-сукні чорного кольору і доповнивши образ масивними сережками-кільцями, однак повідомила шанувальникам сумну новину.

Так, артистка висловила своє занепокоєння коронавірусом COVID-19, через який більшість країн світу, в тому числі Україна, закриває свої кордони на карантин, зазначивши, що вирішила скасувати концерти шоу-туру The Best, які повинні пройти в декількох містах Росії в березні місяці.

Дорогі друзі, у зв’язку з епідемією коронавірусу і дотримуючись рішень міської влади про обмеження масових заходів, ми змушені скасувати концерти туру “The Best”, заплановані на березень 2020 року, щоб не піддавати ризикам життя і здоров’я тисяч глядачів.

З питання повернення квитків звертайтеся до місця покупки. Бережіть себе, своїх близьких, і до швидкої зустрічі! 🙏🏻, – засмутила фанатів Лорак.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дорогие друзья, в связи с эпидемией коронавируса и следуя решениям городских властей об ограничении массовых мероприятий, мы вынуждены отменить концерты тура “The Best”, запланированные на март 2020 года, чтобы не подвергать рискам жизнь и здоровье тысяч зрителей. По вопросу возврата билетов обращайтесь в места покупки. Берегите себя, своих близких, и до скорой встречи! 🙏🏻

Публикация от АНИ ЛОРАК (@anilorak)

Фолловери не пройшли повз, підтримуючи Кароліну в коментарях і бажаючи їй здоров’я, однак були і ті, хто не зрозумів, навіщо артистка пішла на такі жертви.