Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram, і історій, якими вона з радістю ділиться.

Співачка намагається не звертати уваги на критику недоброзичливців в мережі і продовжує ділитися відвертими фото і відео. Так, цього разу на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram артистка, яка раніше показала, що прийшла на концерт «без білизни» на відео в соціальній мережі, опублікувала фото, на якому з’явилася в незвичайному образі.

Анна вирішила показати цього разу своїх дорослих дітей і навіть розповіла, що скоро знову побачиться з Монікою і збере разом всіх своїх дітей.

«Мій скарб! Саме, найголовніше на світі! Ще одна принцеса, але через зовсім небагато ми будемо знову разом . Гектор, правда, попросив садити сестру з мотоцикла дістанеться до неї підвозити. Значить, я не знаю, як це вдається в ідеальних сім’ях, а у мене, значить, все як в казці про ріпку. Аліна тікає від Моніки, Мона тікає від Гектора, собаки тікають від нього ж, папуга відлітає від собак, а я їх усіх дружно наздоганяю

Посадити їх усіх разом в одній площині просто нереально. Ладно. Сподіваюся через років 10 вони будуть найкращими бро і сістер, а поки, я вже побігаю. У вас як з цим справи ? Брати і сестри ?», – написала Анна, а шанувальники тут же почали відповідати на поставлені питання і розчулюватися увазі дітей Седокової.

Також Анна представила за допомогою відвертого промо-відео швидкий вихід свого нового кліпу на пісню «Яжемать». Сама Анна в представленому ролику позувала у відкритому боді і куртці. Користувачі мережі почали активно коментувати побачене, всіляко наголошуючи пікантність представленого резонансного ролика, адже Анна у своїй композиції без сорому висміяла «яжматерей», які постійно засипали її гнівними коментарями.