wer

Апеляційний суд Києві вчора, 29 березня, визнав законним арешт пенсійних виплат колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України (ГПУ.), передає Корупція.Інфо.

В ГПУ нагадали, що 4 лютого Апеляційний суд скасував постанову слідчого судді від 21 грудня, яким накладено арешт на пенсію Азарова. Своє рішення суд обґрунтував тим, що згідно ст. 1 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсія – це щомісячна пенсійна виплата в солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, яку отримує застрахована особа, а отже, не є майном, яке перебуває у власності особи, а тому не може бути арештована відповідно до вимог ч 6 ст. 170 КПК України.24 лютого за клопотанням прокурора на кошти, які перебувають на пенсійному рахунку колишнього Азарова, було повторно накладено арешт.

"29 березня 2016 року Апеляційний суд Києва погодився з доводами прокурора управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України і підтвердив, що накопичені на банківському рахунку для пенсійних виплат засоби є предметом, на який може накладатися обмеже