Голова найбільшої фракції в парламенті “Слуга народу” Давид Арахамія перерахував три ключові питання, які “слуги” збираються вирішити у Верховній Раді до кінця цього року.

Про це він повідомив сьогодні на пресконференції.
За словами Арахамії, головними питаннями будуть дві реформи: судової системи та Служби безпеки України, а також запровадження накопичувальної пенсійної системи.

“ТОП-3 питання. Перше питання – судова реформа. Друге питання – реформа СБУ і створення бюро економічної безпеки. Законодавчий механізм вже існує, але треба завершити цей процес. Третє питання – система накопичувальної другої пенсії”, – зазначив він.

Арахамія запевнив, що концепція накопичувальної пенсійної системи “вже створена”, але необхідно буде провести комунікацію з народними масами.

“Але буде велике суспільне обговорення. Це питання стосується майже кожного громадянина. Тому треба його прокомунікувати правильно”, – заявив нардеп.

Давид Арахамія сьогодні також повідомив, що через два тижні можуть розглянути в залі засідань Верховної Ради ініційований президентом Володимиром Зеленським “закон про олігархів”.

“Коли в Раді з’явиться? Через один пленарний тиждень можемо чекати”, – зазначив він.

Згідно з календарним планом засідань парламенту, пленарними тижнями у ВР будуть наступний (14 – 18 червня), а також тиждень з 28 червня по 2 липня (на якому “слуги” й планують розглядати документ про олігархів), пишуть “Про Букви”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо –https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.