Високий суд Лондона не раніше жовтня прийме рішення про продовження або скасування арешту активів екс-власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму $2,5 млрд по всьому світу.

Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на джерело в Наглядовій раді банку. Вердикт буде заснований за підсумками липневих слухань. В ході яких захист колишніх власників відмовився майже від половини аргументів.

Самі слухання пройшли в Лондоні за позовом Коломойського і Боголюбова з 25 по 31 липня. Адвокати Привату надали докази того, що колишні власники свідомо укладали фіктивні кредити для виведення коштів з установи.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Як повідомлялося раніше, в грудні 2017 року Високий Суд Англії наказав заарештувати активи Коломойського і Боголюбова по всьому світу.

Сам Коломойський тоді прокоментував рішення Високого суду Англії так: "Це тимчасовий арешт на час розгляду справи в суді".

Міжнародне детективне агентство Kroll виявило, що ПриватБанк був об'єктом масштабних шахрайських дій, що призвели до завдання фінустанові збитків мінімум на 5,5 млрд доларів.