хабар-корупція.інфо

Головна військова прокуратура за матеріалами СБУ розпочала кримінальне провадження за фактами вимагання та отримання окремими службовцями правоохоронних органів неправомірної вигоди за оформлення перепусток у зону АТО.

Про це повідомили у прес-службі ГПУ, передає Корупція.Інфо

Читайте також: На Київщині затримали хабарників з 2,5 млн. грн. (ФОТО)

19 березня в результаті проведених слідчими Головної військової прокуратури та співробітниками СБУ заходів “на гарячому” після одержання неправомірної вигоди за оформлення чергової партії перепусток затримано керівника координаційної групи при одному з секторів Штабу АТО полковника СБУ.

Під час слідчих дій у службовому кабінеті та за місцем тимчасового проживання затриманого, окрім предмету хабара, вилучено ще понад 120 тис. грн.

Читайте також: Прокуратура зловила податківця на хабарі в 220 тисяч
 

Краматорський міський суд 21 березня 2015 року задоволив клопотання Управління нагляду за додержанням законів об’єднаними силами антитерористичної операції Головної військової прокуратури та обрав вказаному високопоставленому військовослужбовцю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

"Корупційна схема незаконного збагачення знищена, вживаються заходи для встановлення та притягнення до відповідальності інших її учасників", – сказано у повідомленні.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: На Київщині затримали хабарників з 2,5 млн. грн. (ФОТО)