Єпископ Православної церкви України, раніше митрополит Луцький і Волинський, Михайло (Тимофій Зінкевич) прийшов на засідання Луцької міської ради в норковій шубі.

Про це повідомляє Telegram-канал Україна шокована.

“Митрополит Луцький любить розкіш. На вулиці мороз, а значить настав час утеплятися. Напевно так і подумав єпископ Православної церкви України Михайло (в миру Тимофій Зінкевич) і дістав свою шикарну норкову шубку. Така тяга розкоші здивувала не тільки атеїстів і віруючих, але навіть і служителів церкви. А як вам такі понти архієрейські? “, – повідомляє Telegram-канал.

Організація ХутроOFF, яка виступає за заборону виробництв хутра в Україні, у Facebook ставить питання, чи пов’язана поява єпископа в норковій шубі з відкриттям на території митрополії норкової ферми.

“Не думаємо, що ці події пов’язані, але нагадаємо, що в цьому році на території митрополії єпископа ПЦУ Михайла почала працювати норкова ферма, яку відкрив голландець “, – заявили в ХутроOFF.

З критикою Михайла виступили також і його колеги-священнослужителі.

Голова ПЦУ Віктор Мартиненко відреагував на своїй сторінці в Facebook цитатою з “Дванадцять стільців” І. Ільфа Е. Петрова.

У ПЦУ поки ніяк не прокоментували появу священнослужителя в шикарній шубі.

Нагадаємо раніше архієпископ ПЦУ назвав Зеленського зрадником через режим припинення вогню на Донбасі.