Російський журналіст Аркадій Бабченко прокоментував інформацію про свою втечу до Норвегії, яка з'явилася у російських ЗМІ. Про це написав у Facebook.

На початку він навів цитату з новини Федерального агентства новин з посиланням на джерело в МЗС РФ.

"Російський журналіст Аркадій Бабченко залишив Україну після програшу Петра Порошенка на виборах президента. За даними видання, журналіст перебуває в Норвегії. Раніше ЗМІ повідомили, що він ймовірно опрацьовує питання про отримання політичного притулку, яке йому може знадобитися в разі початку переслідування з боку нової української влади. Джерело ФАН в МЗС зазначив, що російське посольство в Осло не має даних про звернення Бабченко за політпритулком".

Далі він потролив росЗМІ

"Известия", а давайте я вам подарую книгу "Як не бути долбо * обом". І, можливо, з неї ви дізнаєтеся, що, навіть якщо не брати до уваги питання "а яким, власне, взагалі боком МЗС РФ до отримання притулку в Норвегії" – або ви думаєте, ми з Норвегією у Маші Захарової будемо питати дозволу чи що? – то фрази "залишив Україну з посиланням на джерело в МЗС Р" і "Джерело в МЗС зазначив, що не має даних", – в одному абзаці писати не можна", – написав Бабченко, при цьому прямо не спростовуючи інформацію про свою втечу в Норвегію .