Світові загрожує дещо страшніше за Путіна, Кім Чен Ина, ядерну війну та глобальне потепління. До Землі зі швидкістю 37 тисяч кілометрів на годину прямує астероїд Апофіс, передає Корупція.Інфо

Популярне: Очі вже на чолі!!! Оприлюднили новий курс валют, коли ви побачите ці цифри, то точно впадете

Його назвали на честь давньоєгипетського бога, що уособлює темряву, зло і прагне знищити Сонце.

400-метровий астероїд не завдасть шкоду Сонцю, проте зіткнення космічного тіла з Землею матиме катастрофічні наслідки не тільки для людства, але й для усього живого на планеті.

Час від часу на нашу планету падають космічні тіла. Одні – згоряють в атмосфері, інші – долітають до земної поверхні. Вчені припускають, саме через падіння астероїда 65 мільйонів років тому вимерли динозаври. Ударна хвиля невеликого метеорита, що впав під Челябінськом 2013 року, зруйнувала будівлі та повибивала шибки по всьому місті. Тоді постраждали понад 1000 мешканців Челябінська. А от падіння Тунгуського метеорита 1908 року повалило дерева на площі більше ніж 2000 квадратних кілометрів та спричинило потужну магнітну бурю. На щастя, небесне тіло впало у глухому сибірському лісі, де не було людей, хоча ударну хвилю зафіксували далеко від місця падіння – наприклад, у Німеччині та Грузії.

Так от – зіткнення Апофісу з Землею може бути в 50 разів потужнішим за падіння Тунгуського метеорита! Усі населені пункти в радіусі 300 кілометрів від падіння буде стерто з обличчя Землі! Планетою прокотяться землетруси та цунамі. А про жахливі кліматичні наслідки через можливу зміну земної орбіти та зміщення полюсів можна тільки здогадуватись – світ може дійсно перевернутися до гори дригом.

Апофіс вже зближався з Землею 2013 року, і наступного разу він підійде на небезпечно коротку відстань до нас у п`ятницю, 13 квітня 2029 року. І хоча одні вчені заявляють, що вірогідність зіткнення мізерна, інші попереджають – під час кожного зближення з нашою планетою, гравітація Землі “корегує” шлях Апофісу. І це робить поведінку астероїда абсолютно непередбачуваною.