Армія Білорусі готова захистити свою країну від сучасних загроз. Про це у вівторок заявив начальник генерального штабу Збройних сил, перший заступник міністра оборони Республіки Білорусь генерал-майор Олександр Вольфович, повідомила прес-служба оборонного відомства Білорусі.

 

Заява генерал-майора опублікував Ютуб-канал “ВоенТВ Білорусі”.

“Збройні сили Білорусі, як і будь-яка інша армія в світі, повинні постійно вдосконалювати бойову виучку. Саме в зв’язку з цим почався черговий етап комплексної перевірки бойової і мобілізаційної готовності збройних сил”, – пояснив Вольфович.

За його словами, генеральним штабом ЗС Білорусі сьогодні постійно відстежується і аналізується стан справ в країні і навколо неї.

“У цій непростій обстановці Збройні сили забезпечують і забезпечуватимуть військову безпеку держави, суспільства і кожного окремого громадянина, який хоче мирно жити і працювати в Білорусі.

Ми не дамо оскверняти наші пам’ятники, загрожувати нашим громадянам, зруйнувати нашу систему освіти, паралізувати транспортні комунікації, а найголовніше – підміняти моральні цінності нашій прекрасній молоді. Армія категорично цього не сприймає і готова захистити свою країну і від цих загроз”, – зазначив він.

Нагадаємо, що з 24 серпня під керівництвом А. Вольфовича проводиться третій етап комплексної перевірки бойової готовності Збройних сил. Мета перевірки – оцінка здатності і готовності військових частин виконати завдання за призначенням у динамічно мінливій обстановці, вдень і вночі, а також вдосконалення бойової виучки військ. В ході перевірки передбачається приведення окремих військових частин у вищий ступінь бойової готовності з закликом військовослужбовців із запасу. Перевірка завершиться проведенням тактичного навчання.