Українська армія не стане на коліна перед ворогом – російським агресором, незважаючи на всі спроби розколоти і залякати військових через поширення пропаганди.

Начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко застеріг від намагання на розколи армію. Він зауважив, що роль ЗСУ цинічно принижується в збереженні України як держави, і це є найбільшою загрозою для національної безпеки.

Останнім часом багато сумнівних заяв, погроз політиків та різних невігласів стосовно військових Збройних сил України. Використовуються російські пропагандистські штампи, спрямовані на залякування, розбрат і розкол в армійському середовищі,
– наголосив Муженко.

Він запевнив, що стоятиме на захисті армії, яка є основним фактором стабільності держави.  Також керівник Генштабу закликав політиків і суспільство поважати гідність кожного військового – від солдата до генерала.

"Я завжди буду стояти на захисті армії як основного чинника стабільності держави, закликати політиків і суспільство загалом поважати гідність кожного військового – від солдата до генерала. Ми служимо українському народу і не збираємось ставати на коліна перед агресорами і ворогами України – це основа бойового духу Збройних сил", – написав В.Муженко на сторінці у Facebook у вівторок.

Муженко неодноразово заявляв, що українські військові кожного року підвищують свої спроможності та здатні протистояти агресії Росії.  Остання може вдатися до диверсій на передовій Донбасу перед виборами президента України.

Раніше, генерал зазначав, що запорука успіху у війні проти Росії – це народ, готовий захищати свою країну, зазначив генерал.

З початку війни в українську армію на контракт прийшли майже 170 тисяч добровольців.

Також він зазначив, що тільки під час мобілізації понад 40 тисяч українців добровільно виявили бажання піти на фронт.

"У період з 2014 по 2018 рік майже 170 000 чоловік добровільно заключили контракти зі Збройними Силами. Люди, які завжди готові боронити Україну від російської агресії, є найважливішою гарантією захисту її незалежності.", – написав Муженко.