ЗСУ продовжують запеклу боротьбу із окупантами на Луганському напрямку.

Наші захисники відбивають наступи, займають більш кращі позиції та «кришать» ворога, застосовуюччи усі можливі методи.

1 липня Збройними силами України відбито два масованих наступи росіян – в напрямку Верхньокам’янки та желатинового заводу, де ворог мав спробу провести розвідку боєм. В обох випадках окупанти відійшли.

Про це повідомив Сергій  Гайдай, голова Луганської ОВА.

«Росіяни атакують з різних боків – військових і техніки вони залучили вкрай багато. Наші військові стримують наступ ворога», – зазначив він.

Варто зазначити, що військових і техніки росіяни залучили вкрай багато

Упродовж минулої доби окупанти відкривали вогонь зі всіх наявних видів озброєння по Привіллю, Лисичанську, Вовчоярівці, Золотарівці, Лоскутівці, Верхньокам’янці, Білогорівці.

Приватні будинки в селах вигорають один за одним. Із такою високою щільністю обстрілів встигаємо лише прихистити постраждалих. Палає одночасно в декількох місцях. Ледве встигаємо ліквідувати масштабні загоряння в Лисичанську. Як от у багатоквартирному будинку, де полум’я розповсюдилося по декількох квартирах. Або у торговельному центрі – якщо вчасно не загасили би пожежу на площі 1800 кв. метрів, важко уявити наслідки.

«До лікарні у Чернівцях вчора доставили пораненого чоловіка з Лисичанська», – додав  Гайдай, коментуючи ситуацію на Луганщині.