Надія Савченко виклала відео, на якому вона “штурмує” в смарагдовій сукні Балтійське море. Політик зайшла у воду прямо в одязі. В якій країні вона знаходиться – не уточнила.

– Балтійське море влітку нагадує Чорне море взимку. Холодна вода наповнює силою! – написала Савченко в “Фейсбуці”.

Народний депутат Надія Савченко опублікувала нове відео, в якому вона в зеленій сукні з глибоким розрізом до стегна заходить в море і починає плавати.

На відеозапису Савченко заходить в хвилі прямо в сукні, яка розвивається навколо неї від сильного вітру, доходить до глибини і пливе вдалину. На цьому відео обривається.

До речі, був період, коли її президентський рейтинг сильно обганяв рейтинг Зеленського-2019 або Порошенка-2014. Кумедно”, – нагадали в підпису до відео на Facebook сторінці “Баба і кіт”.

Інші користувачі також не втрималися від неприємних для нардепа жартів в коментарях.

“Червоних вітрил не видно, та й Ассоль уже не та”, “Не можу додивитися це до кінця. Є хороші новини? Вона не повернулася?”, “На Ростов?”, – пишуть коментатори.

Нагадаємо, за скандального народного депутата Верховної Ради VIII скликання Надію Савченко в одномандатному окрузі №51 (Донецька область) проголосували лише вісім осіб.