1

Група бойовиків-ісламістів у понеділок, 7 березня, напала на армійські бараки та поліцейські відділки у туніському місті Бен-Кардан, що неподалік від лівійського кордону.

Про це повідомляє Корупція Інфо із посиланням на Reuters.

Зазначено, що внаслідок сутичок загинуло щонайменше 45 осіб. Серед убитих – 28 ісламістів, 10 силовиків та 7 цивільних осіб.

Це була вже друга сутичка з ісламістами на тунісько-лівійському кордоні за останній тиждень. Скориставшись із хаосу, який панує у Лівії з часів падіння режиму Муаммара Каддафі, бойовики "Ісламської держави" створили свої бази у кількох регіонах Лівії. По одному з таких таборів у місті Сабрата 19 лютого завдали авіаудару американські літаки.

Тепер ісламісти намагаються потрапити на територію Тунісу. Щоб завадити цьому, влада країни збудувала 200-кілометровий захисний бар'єр. Після сутички у Бен-Кардані було перекрито пункти перетину кордону з Лівією, а також головну дорогу, що веде на північ країни.

Прем'єр-міністр Тунісу Хабіб Ессід наказав міністрам оброни та внутрішніх справ вирушити у Бен-Гердан, щоб керувати операціями проти ісламістів.