На Полтавщині в місті Горішні Плавні напали на відому військову волонтерку Ксенію Бикову. За словами постраждалої, її атакували у власній квартирі.

Нападник є близьким знайомим жінки, але його ім'я вона не називає. Як написала Бикова на своїй сторінці в Facebook, вона сама відкрила зловмисникові двері, оскільки не очікувала нічого поганого.

"На мене напали у власній квартирі і я сама відчинила двері. Так, після третьої ночі. Це було дуже близьке оточення. Я жива. Зі мною все ок. Я намагалася набирати, коли могла, друзів. Ніхто не відповів. Воно і зрозуміло. Ні на кого не ображаюся", – розповіла потерпіла.

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

У коментарях до свого посту Ксенія написала, що не зверталася до поліції, оскільки з певних причин не може цього зробити.

Варто нагадати, що в Одесі скоєно напад на громадського активіста, лідера одеського осередку партії «Сила Людей» Олега Михайлика. Про це повідомив його колега Олександр Солонтай.

«Стріляли в лідера Сили Людей Одеси Олега Михайлика. Стан критичний, лікарі працюють, сподіваємося є шанси на порятунок», — написав Солонтай на своїй сторінці в Фейсбук.