Про це повідомляє на своїй сторінці Фейсбук прес-служба партії «Рух Нових Сил»: «Капелан Ігор – Герой війни, він побував у полоні бойовиків, а тепер – бранець Банкової, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Покажи мені, де він похований”: Маршрутник жорстоко образив родину бійця АТО. Україна повинна знати своїх “героїв” в обличчя

Ігоря Петренка скрутили в Херсоні посеред білого дня, під надуманим приводом – «опізнання трупу», і під поліцейським конвоєм, без води і їжі транспортували за 800 кілометрів у Львів.

Це вже навіть не усунення політичних опонентів, це – політичні репресії, відверте викрадення людей просто посеред білого дня, без жодних причин і доказів, просто за їх громадянську позицію.

Це – диктатура. Це – авторитаризм. Це – навіть не янукович. Що далі? НКВД? Воронки? Сибір?

Нас намагаються залякати і знищити нашу громадянську позицію. Ми не зламалися за часів СРСР, не зламалися під час Майданів, не зламаємось зараз», – йдеться у повідомленні.

На сторінці партії прес-служба також розмістила відео, на якому Ігор Петренко упізнає у районному відділку людину, яка силоміць викрадала його в Херсоні. Усі вимоги затримати цю особу викликали у правоохоронців відвертий опір.

Затримані Ігор Петренко та Ігор Капелан. Фото з відеоролика прес-служби «РНС»