Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і одіозний олігарх Ігор Коломойський, судячи з усього, провели таємну зустріч на одному з курортів Італії.

Виходячи з даних сайту автоматичної ідентифікації суден, 22 липня 2018 року одна з яхт Ігоря Коломойського LAUREN L перебувала в порту італійського міста Сорренто. За два дні яхта олігарха вирушила в порт Таорміна.


Водночас на особистій сторінці глави Міністерства внутрішніх справ у Instagram з'явилося фото з відомого готелю Santa Caterina. Згідно з даними Google Maps, відстань між портовим містом Сорренто, де пришвартувалася яхта Коломойського і готелем, де відпочивав міністр – всього 31 км.

Про липневий відпочинок міністра у п'ятизірковому готелі також повідомляли і журналісти Bihus.Info. За інформацією з відкритих джерел, вартість номера у готелі Santa Caterina залежно від дати заїзду може досягати 4 тис. доларів за ніч.

Офіційно міністр перебував у відпустці з 16 липня по 3 серпня. Про це у відомстві заявили у відповідь на запит УН. Щоправда, за інформацією OBOZREVATEL відпустка очільника МВС затягнулася ще на два тижні.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”


Варто зазначити, це не перша зустріч міністра й олігарха. Ще у грудні 2017 року Арсен Аваков заявив, що він спілкується з Ігорем Коломойським. Відтак імовірність того, що міністр і олігарх, перебуваючи на одному курорті, не зустрілися, фактично нульова.